FAQ
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

Často kladené otázky...

Proč si vybrat naši CK?
Proč ztrácet čas chozením do cestovní kanceláře, když si svoji dovolenou můžete rezervovat z domu, za několik málo minut. Pokud jste se již seznámili s on-line způsobem rezervací, naše CK vám nabízí jistotu a garanci, kterou při přímé objednávce s poskytovatelem služeb nelze poskytnout.

Jak si zajistit ubytovaní?
Vyberte si na našich stránkách ubytování, kde je uvedený podrobný popis zařízení a pošlete on-line požadavek nebo pokud jste přesvědčený, že o zařízení máte zájem, tak on-line formulář (objednávku). Po prověření obsazenosti kapacity, Vám pošleme rezervaci na 48 hodin. Potom Vás vyzveme k potvrzení rezervace. E-mailem nebo osobně pošleme závaznou přihlášku. Po doplnění údajů a podepsání smlouvy akceptujete Všeobecné obchodní podmínky. Po doplacení celkové částky na náš účet nebo osobně v kanceláři, Vám vystavíme Voucher na objednanou kapacitu, který obsahuje kontakt na majitele, telefon a mapku, kde se dané zařízení nachází.

Jak zaplatit ubytování?
Podle Všeobecných podmínek – bod 2. jde ubytování zaplatit zálohou 50% z celkové ceny zájezdu a doplatek nejméně 30 dnů před pobytem, nebo celkovou sumu 100%, pokud se pobyt začíná ve lhůtě kratší než 30 dnů před začátkem pobytu. platbu je třeba uhradit do dvou dnů od potvrzení rezervace, pokud v závazné přihlášce není uvedeno jinak.

Jak se dozvědět více o plážích a o letovisku?
V každém objektu se nad fotografiemi objektu nachází ikonka Letovisko – po kliknutí se zobrazí foto a informace o vybrané lokalitě.

Co je můj výběr?
Můj výběr – slouží k ukládání ubytovacích jednotek, které Vás zaujaly a ke kterým se chcete libovolně často a rychle vracet bez dalšího zbytečného vyhledávání. Jednoduše tak můžete manželce, manželovi, partnerce, partnerovi, rodině, známým, spolucestujícím ukázat nebo poslat na mail vybrané apartmány, vilu, nebo hotel po jednom kliknutí na „Můj výběr“.
Údaje uložené do sekce Můj výběr jsou přístupné jen Vám (Vašemu internetovému prohlížeči) a zůstávají uložené až do budoucí návštěvy stránek i bez přihlášení. Vybrané ubytovací zařízení můžete opět změnit nebo vymazat jen Vy.
Přidat zařízení do Můj výběr, můžete u každého objektu vpravo kliknutím na tlačítko „Do výběru“.
Uložením zařízení do Můj výběr se nikdo nezavazuje k rezervaci vybraného objektu. Pro správné fungování sekce „Můj výběr“ musíte mít povoleny soubory Cookies ve vašem internetovém prohlížeči. Zařízení zůstávají v sekci „Můj výběr“ uložené po dobu 30 dnů od poslední změny nebo do odstranění souborů Cookies z Vašeho prohlížeče. Stránky nemají přístup k žádným osobním údajům uživatelů.

Minimální vytíženost objektu?

Minimální vytíženost objektu (týká se apartmánů v sezóně) je minimální počet lůžek, za který musí zákazník zaplatit plnou cenu (cena za dospělou osobu). Za každé další neobsazené lůžko se platí podle aktuální ceny. Pokud tedy 3 osoby obsadí apartmán 2+2 v sezóně, zaplatí za 4 osoby, nebo je nutné vybrat jiné ubytovací zařízení, které nabízí možnost ubytovaní jen pro 3 osoby.

Dítě na pobyt zdarma?
Pokud má dítě méně než 5 let a je bez nároku na lůžko, může spát s rodiči. Bohužel ale není možné, aby v sezóně rodiny, které mají 2-3 děti do 5 let, byly ubytovány na 4 lůžkovém apartmánu a platily jen za 2 osoby. Např. Pokud je rodina se 2 staršími dětmi  + 1 dítětem do 5 let, které bude spát s rodiči na lůžku, platí se za 4 os. na 4 lůžkové apartmánu. Pokud rodiče mají 2 děti do 5 let, je možné ubytování na 3 lůžkovém apartmánu a platba je za 3 osoby.

Pes na pobytu?
Pokud máte zájem vzít s sebou na pobyt i své domácí zvíře, informujte nás o tom dopředu. Každé zařízení má ve vybavení objektu napsané zda je zvíře povolené nebo ne. Pokud to v popisu uvedené není, zvíře na zařízení povolení není. Na některých zařízeních je zvíře zdarma, jinde za poplatek a někde není povoleno vůbec. Předejděte nepříjemným situacím, které vznikají, když se ubytovatel dozví o vašem pejskovi či jiném zvířeti až při nástupu na pobyt.

Proč se celý zájezd platí dopředu?
Platba dopředu je zárukou, že se dostanete do objektu, který jste viděli a který jste si vybrali na našich stránkách. Zálohu kterou platíte při objednání ubytování, ihned posíláme majiteli zařízení, aby se tak zaručilo, že skutečně Vámi vybrané zařízení Vám bude k dispozici. Podrobnější informace najdete na našich stránkách se Všeobecnými podmínkami.

Co se stane když nepřihlásím všechny osoby na pobyt?
Pokud do rezervovaného objektu nastoupí vetší počet osob než je uvedeno ve voucheru, pronajímatel není povinný akceptovat rezervaci. T tohoto důvodu je nutné všechny osoby (i děti) přihlásit v CK a uvést je ve formuláři rezervace.

Jak najdeme objednaný objekt?
Po  zaplacení celkové částky zájezdu Vám pošleme Voucher, který obsahuje všechny potřebné informace o vlastníkovi (jméno, adresa, kontakt na majitele). Současně Vám pošleme i mapku oblasti a podrobný popis cesty k rezervovanému ubytování.

Co je zahrnuté v ceně?
Cena za pronájem zahrnuje spotřebu elektrické energie a vody, kuchyňské spotřebiče, nádobí, výměnu ložního prádla a ručníků při příjezdu, TV a SAT. U většiny objektů je konečný úklid zahrnut v ceně, pokud ne, je uvedený jako dodatečná služba.

Jak vyhledávat?
Na našich stránkách můžete vyhledávat následujícími způsoby: jednoduše, detailně a po destinacích. V prvních dvou případech je potřebné zapsat parametry a výsledně se vygenerují jen objekty s požadovanými parametry. Vyhledávání po destinacích vygeneruje objekty z požadované destinace.

Co je to apartmán, co studio a jak jsou rozložené místnosti?
Apartmán je ubytovací jednotka s možností vaření a je tvořena minimálně dvěmi místnostmi. Studio je ubytovací jednotka s možností vaření a tvořena jednou místností. Ubytování je zajištěno vybraným smluvním partnerem CERES v daném místě.
Všechny apartmány či studia jsou funkčně zařízená, mají vybavenou kuchyňskou linku (lednička, nádobí, sporák), sprcha, WC, případě balkón nebo terasa a parkovací místo. Vzdálenost od moře je cca 5-500 m (pokud není v nabídce uvedeno jinak). Všechny apartmány a studia jsou kategorizovány a odpovídají evropských standardů.

V Chorvatsku nabízíme 2,3,4,5,6,7 a 8 lůžkové apartmány a 2,3 a 4 lůžková studia.

STUDIO - 1x2, 1x3, 1x4 nebo 1x2+2 lůžka, jedna místnost s kuchyňských koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x2 - jeden dvojlůžkový pokoj, obývací místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x2+1 nebo 1x3 - jeden dvojlůžkový pokoj, obývací místnost s 3. lůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x2+2 - jeden dvojlůžkový pokoj, obývací místnost s dvěma lůžky nebo rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).

Typ AP 1x4 - dva dvojlůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x4+1 nebo 1x5 - dva dvojlůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x4+2 - dva dvojlůžkové pokoje, obývací místnost s dvěma lůžky nebo rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x6 - tři dvojlůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x6+1 nebo 1x7 - tři dvojlůžkové pokoje, obývací místnost s 7. lůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).
Typ AP 1x6+2 nebo 1x8 - tři dvojlůžkové pokoje, obývací místnost s dvěma lůžky nebo rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón nebo terasa (pokud není v nabídce uvedeno jinak).

Ceny produktů v Chorvatsku
Minerální voda (obchod) - 0,70 EUR / 1 litr,
Minerální voda  (restaurace) - 2,60 EUR / 1 litr,
Coca-cola (obchod) - 2,30 EUR / 2 litry,
Coca-cola (restaurace) - 1,70 EUR / 0,25 litra,
Pivo (obchod) - 0,70 EUR,
Pivo (restaurace) - 1,80 EUR,
Vino (obchod) - 2,30 - 4,30 EUR / 1 litr,
Vino (restaurace) - 7,00 - 11,00 EUR / 1 litr, 
Jídlo v restauraci (grill) - od 8,00 EUR,
Pizza - od 4,50 EUR,
Frutti di mare - 5,50 EUR, 
Polévka (restaurace) - 1,70 EUR, 
Pečivo - 0,60 EUR,
Chléb (obchod) - 0,80 EUR,
Chléb (restaurace) - 2,70 EUR,

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks

Nejoblíbenější lyžařské výcviky

Hotel Železná Ruda
5524
H
od 1 650 Kč
Hotel Dolní Mísečky
5600
H
od 1 550 Kč
Penzion Albrechtice
5638
P
od 1 460 Kč
Pension Harrachov
5674
P
od 2 080 Kč
Hotel Pustevny
5529
H
od 1 720 Kč
Hotel Jáchymov
5528
H
od 1 720 Kč
Hotel Maršov
5578
H
od 1 670 Kč
Penzion Rokytnice nad Jizerou
5530
P
od 2 040 Kč
Hotel Kořenov
5646
H
od 1 790 Kč
Horská chata Zadov
5632
CH
od 1 490 Kč