Horská chata Krkonoše 5526 - Česká republika - Lyžařské výcviky a lyžařské kurzy
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

1760 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Poznamka: Jedno z míst s nejčistším ovzduším v ČR, V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zajistit přednášku KRNAPu
Popis: Horská chata se nachází v nádherné přírodě krkonošského národního parku v nadmořské výšce 1313 m, s překrásným výhledem na předhůří Krkonoš i Liščí horu (1363 m), která je od chaty vzdálena zhruba jeden kilometr. Nejvyšší hora České republiky Sněžka (1602 m) je od chaty vzdálena necelých sedm kilometrů
Okolí: Turistické tratě – pěší i cyklistické - Sněžka - 7 km, Špindlerův mlýn - 4 km, Pec pod Sněžkou - 4 km
Popis zima: Poloha chaty v nadmořské výšce 1313 m. n. m. slibuje výborné sněhové podmínky na sjezdovkách i na běžkařských tratích. Chata se nachází na Krkonošské lyžařské cestě neboli Krkonošské magistrále, která nabízí desítky kilometrů denně upravovaných běžkařských tratí.Přímo u chaty je k dispozici malý vlek pro začátečníky a nejmenší děti. Vlek Kuprovka vzdálený asi 200 metrů pod chatou je vhodný pro středně pokročilé. Ski areál Friesovy Boudy s 800 metrů dlouhou sjezdovkou je od chaty vzdálený necelý kilometr.
Poloha: Poloha chaty na křižovatce hlavních běžkařských tepen Krkonoš jí předurčuje jako ideální zázemí pro hřebenové túry, a to nejen v zimě, ale i v létě, kdy je vhodné pro pěší turisty i horská kola. Chata leží na svahu pod horou nesoucí název Zadní planina (1423 m). V okolí chaty se nachází několik lyžařských vleků, a je tudíž vhodná pro další zimní sporty jako je sjezdové lyžování či snowboarding.
Ubytování: Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem. Sociální zařízení je společné vždy na patře a v minulém roce bylo kompletně zrekonstruováno. V celé chatě je k dispozici bezplatný wifi internet. Ubytovací kapacita je 125 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových i vícelůžkových pokojích rozličného standardu.V hotelu je pro hosty připraveno celkem 48 pokojů.
Služby: Jídelna, klubovna s krbem, kulečníkem a stolním fotbálkem, sušárna, lyžárna, prádelna, posilovna a dětský koutek. K zapůjčení je taktéž k dispozici sportovní vybavení, dataprojektor, scanner a tiskárna.
Kapacita: 130
Ceny ubytování
Horská chata Last Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 1 670 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 1 670 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 1 910 Kč
Objednat
SŠ a soustředeníosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředění
 2 110 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 2 400 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ
 2 620 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska