Makov Anima SKI Camp 2015
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

Přečtěte si více o aktivitách našich animátorů

ANIMÁTOR NA SVAHU. ANIMA SKI CAMP 2015

Cestovní kancelář CERES si postavila tým kvalitních animátorů, kteří se neustále zdokonalují v tom, co dělají. Toto je Anima SKI Camp 2015. Soustředění hlavních animátorů před školením těch nových.

Tento víkend jsme se soustředili MY. Animátoři! V hotelu s krásným výhledem na moravskou i slovenskou část Javorníků. Pořádáme zde pravidelné lyžařské pobyty a školy v přírodě. Nyní jsme si v nadmořské výšce 905 - 1060 m n m obuli lyžáky a vyřádili se na svahu. Paráda.

Den příjezdu, pátek večer, nádhera Javorníků a svah upravený před sobotním lyžováním. Těšíme se!

Následující den, to byly paprsky sobotního slunce, závody v lyžování, opálené tváře a příjemný večer v hotelu - ale tentokrát JINAK. Organizování programu dětem vystřídal Anima SKI Camp 2015, nultý ročník soustředění šikovných animátorů CK CERES.

Slalom je postaven. Pojďme soutěžit!

Animátorka Viki vítá účastníků slalomu v cíli.

Připravit, pozor, START!

Pořád usmívající Mirka - naše "CAPO ANIMATORE"

Vždy se snažíme vytvořit ten nejlepší program. Pro všechny pobyty, které organizuje CK CERES a kterých jsme součástí. Tento camp jsme se soustředili na sebe a užili jsme si to stejně. Naplno. Večerní program jsme zahájili odevzdáváním čokoládových medailí a diplomů. Nemůžeme přece zapřít naši animátorskou povahu! Těšíme se na školení nových šikovných animátorů a už teď se nevíme dočkat dalšího ročníku tohoto perfektního soustředění. ANIMA SKI CAMP 2015, bylo to super!

Každý z nás je vítězem :-)

 

Anima SKI Camp 2015 Makov, to bylo načerpání sil před dalšími pobyty, které budeme organizovat pro VÁS. Už teď se nemůžeme dočkat!