Školení animátorů (11. - 12.4.2015)
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

Přečtěte si více o aktivitách našich animátorů

Školení animátorů (11. - 12.4.2015)

Na kvalitě, kterou Vám nabízíme, makáme permanentně. Proto se u nás setkáte s animátory, pro něž je práce koníčkem. A pravidelná školení? Ty jsou samozřejmostí.
Školy v přírodě, které vám připravujeme, se tak stávají hravým získáváním poznatků a nezapomenutelným zážitkem vašich ratolestí.

Tento víkend jsme školili našich nových animátorů. Ale ne jen těch. Protože každý ročník školení přináší nový program a ten si musí na vlastní kůži vyzkoušet i "staří animátoři", poznatky si odnášejí všichni. Předávání vědomostí těch nejzkušenějších, stmelování kolektivu, hry, tance a kreativa. Všechny aktivity cílíme na vaše děti a protože víme, jakou roli hraje škola v přírodě v jejich životě, chceme to dělat nejlepší.

Už 9. rok školíme šikovných nových animátorů pro CERES školy v přírodě. Mladí lidé, super kolektiv, radost z práce, nové poznatky. Toto vše nám přinesl školící víkend.

Podělili jsme se o dosavadní zkušenosti, naučili se kopec nových her a tanců, které si vaše děti zamilují. Zaručeně! Kreativita, poznatky, sranda. Do naší práce dáváme srdce.

Škola v přírodě, to je učení se přes zážitky a smysluplný program. My víme, jak na to.