Školy v přírodě, Lyžařské výcviky, Školní výlety
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

ŠKOLY V PŘÍRODĚ, ŠKOLY V PŘÍRODĚ S ANIMÁTORY, ŠKOLNÍ VÝLETY

 

Naši animátoři v soutěži 5 proti 5
s Andrejem Bičanem


Děti nás potěšily

Vážení pedagogové a organizátoři pobytů - škola v přírodě, lyžařský zájezd, školní výlet

CK CERES je největší cestovní kancelář pro školní pobyty, , školy v přírodě, sportovní kluby a jiné skupinové zájezdy. Jen v loňském školním roce jsme měli na pobytu více než 18000 dětí. Vaše přízeň nás velmi těší a proto jsme připravili ve školním roce 2018/2019 mnoho novinek (čtěte níže). V nabídce jsou léty ověřené a oblíbené zařízení Blatná , Vysočina , Rokytnice nad Jizerou , Doksy , Prachovské Skály , Malá Skála , Zadov , Železná ruda , Blansko , Horní Bečva , Staré Hamry , Jasná či Jáchymov , o které je vždy vysoký zájem.

Nové zařízení v nabídce: Jablunkov , Karlova Studánka , Jeseníky , Deštné , Vysočina , Ždiar , Josefův Důl , Hluboká nad vltavou , Železná ruda , Křivoklátsko .

Na stránce se orientujte následovně:
v pravém menu si zvolte požadovanou zemi a následně v horní liště specifikujte typ pobytu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi, Vaše CK CERES

ANIMA TEAM VIDEO Ceres Animation Team Přidejte se k fanouškům škol v přírodě

 


facebook Pošlete Vaši foto ze ŠvP 2019 na skoly@ceres.cz. Zařadíme Vás do soutěže o nej foto a získáte až 8000 Kč pro Vaši třídu či školu. Za zaslání fotografie - okamžitá odměna tričko CERES.
objednejte v předstihu Veškeré objednávky přijaté do 30.11.2019 získávají 2 násobnou odměnu pro pedagogů.

bonusy V podzimních ŠvP animátoři za polovinu ve vybraných zařízeních. Každý účastník ŠvP a ŠvP Anima dostane dárek od CK CERES.
zdravotník Na vyžádání zajistíme zdravotníka pro Vaši ŠvP. Ubytování a stravování pro zdravotníka ve vybraných zařízeních zdarma.

FIRST MINUTE Školy v přírodě - dvojnásobná odměna pro objednávky přijaté do 30.11.2019

5519 Blatná
Akční cena: 1600,- Kč

5679 Horní Bečva
Akční cena: 1690,- Kč

5538 Lipová Lázně
nad Vltavou

Akční cena: 1690,- Kč

5722 Křivoklátsko
Akční cena: 1960,- Kč

5649 Chocerady
Akční cena: 1540,- Kč

5715 Hotel Jeseníky
Akční cena: 2030,- Kč


FIRST MINUTE Školy v přírodě u moře

5903 Crikvenica - Kvarner
Akční cena: 3950,- Kč

5940 Pag - Kvarner
Akční cena: 3750,- Kč


 

ŠKOLY V PŘÍRODĚ

školy v prírode

Opět Vám přinášíme nejvíce ubytovacích zařízení vhodných pro ŠvP. Máme až 20 komfortních hotelů v kategorii 3***.

Školy v přírodě vybírejte z více než 100 námi prověřených zařízení. Všechny jsou vhodné pro pořádání pobytů školy v přírodě a dětské letní tábory. Každé zařízení má příslušným RÚVZ odsouhlasený provoz pro pobyty dětí a mládeže. Těšíme se na Vás ve všech hotelích, penzionech a rekreačních střediscích. Pokud si program na své škole v přírodě organizujete sami objednávejte vyplněním objednávky při každém zařízení, o ostatní se už postaráme.


POPIS PROGRAMŮ PRO ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Pro pobyty Škola v přírodě jsme připravili nové programy, při kterých vás chceme odlehčit od příprav a organizace před pobytem i během něj. Po zkušenostech a Vašich požadavcích jsme vytvořili ideální kombinaci programů pro školy v přírodě ze které si vybere každá škola.

školy v prírode
ŠKOLA V PŘÍRODĚ S PROGRAMEM – ANIMÁTORY

Škola v přírodě s programem - animátory. Velmi oblíbená forma školy v přírodě. Každoročně zaškolíme více než 120 animátorů a z nich vybereme těch nejlepších pro Vaše školy v přírodě. Animační program CERES ANIMA je připraven v souladu se Státním vzdělávacím programem ISCED 1 a ISCED 2, který je určen pro 1. a 2. stupeň základních škol. Program v ŠvP probíhá následovně: dopoledne mají děti výuku se svými pedagogy. Animátoři připravují odpolední a večerní program pro děti. Cena programu ŠvP anima je 600 Kč / žák / pobyt. V ceně: 1 animátor na 15 dětí, spotřební materiál k programu, materiálně technické vybavení, sportovní potřeby, ceny do soutěží, tričko CERES zdarma. Pokud máte zájem o tento program uveďte v objednávce v poznámce text: ŠvP ANIMA.

 


škola v prírode
ŠKOLY V PŘÍRODĚ S PLAVECKÝM VÝCVIKEM
2 v 1 - ŠvP v níž se děti naučí plavat. Využijte školu v přírodě v hotelích kde máme bazén na plavecký výcvik pro Vaše děti. CK CERES Vám zajistí profesionálního instruktora plavání, který se postará o výuku plavání a bezpečnost dětí v rámci plaveckého výcviku. Není to úplná novinka - instruktorů plavání vám dodáváme na ŠvP již několik let a spokojenost s kvalitou výuky i přístupu instruktorů je velká, proto jsme vám připravili tento program. Cena za instruktora plavání na ŠvP je 1200 Kč / instruktor / den. V objednávce uveďte poznámku: ŠvP s PLAVECKÝM VÝCVIKEM.
 

škola v prírode
ŠKOLNÍ VÝLETY
Připravujeme Vám školní výlety po celé České republice i do okolních států. Jsou to jedno nebo dvoudenní zájezdy zaměřené na poznávání a rozšiřování znalostí, ale také odpočinek a zábavu. Pokud máte zájem o školní výlet, stačí když si vyberete a zašlete nám objednávku, kde do poznámky uvedete ŠV.
 
 

KAŽDÝ ÚČASTNÍK ŠvP A ŠvP ANIMA DOSTANE DÁREK od CK CERES.

NEJLEPŠÍ ŠKOLNÍ ZÁŽITKY JIŽ 11 LET. DĚKUJEME ZA VAŠI DŮVĚRU!

Víme, že chcete víc než jen školu v přírodě, lyžařský zájezd či školní výlet.

 

Kliknutím si vyberte destinaci

Mapa se nahrává...
Lokalita nebyla nalezena

Nejoblíbenější školy v přírodě ...

Právě zobrazené školy v přírodě ...