Hotel Beskydy 5546 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

Mapa se nahrává...
25085 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Okolí: Atraktivnost místa zvyšuje blízkost města Rožnov pod Radhoštěm s Valašským muzeem v přírodě, Pustevny, Radhošť a socha Radegast, muzeum Tatra Kopřivnice, Štramberk, Súkenická rozhledna, atd. Vrchol hory Radhošť s kaplí Cyrila a Metoděje (16 km), horské turistické středisko Pustevny (12 km), město Rožnov pod Radhoštěm (13 km), Valašské muzeum v přírodě - významné památky Beskydské architektury, Štramberk - unikátní městská památková rezervace se známou dominantou Štramberskou Trúbou a jeskyní neandrtálského člověka - Šipkou.
Popis: Hotel je situován v malebném prostředí Beskyd na Horní Bečvě v těsné blízkosti místní přehrady. Poloha hotelu v klidném a přátelském prostředí, nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci.
Popis zima: Hotel se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy v obci Horní Bečva v blízkosti místní přehrady a je obklopen čtyřmi lyžařskými areály. Lyžařské středisko Horní Bečva - (15 minut od hotelu pěšky) 4 vleky, večerní lyžování, sněhové dělo. Lyžařské středisko Pustevny - (12 km) 12 vleků (výhodné ceny denních jízdenek), umělý sníh, sedačková lanovka, všechny typy obtížnosti - výchozí místo pro běžecké trasy směr Radhošť - Černá hora (Rozpité) - Rožnov p.R., Horní Bečva - Bumbálka - Třeštík - Soláň (lyžařský areál).
Poloha: Horní Bečva - Beskydy
Ubytování: K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové hotelové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, dvou až šestilůžkové bungalovy s vlastním sociálním zařízením a TV, chatky se společným sociálním zařízením. Hotelové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV - kapacita 60 lůžek. Bungalovy s vlastním sociálním zařízením a TV - kapacita 40 lůžek. V zimních měsících jsou v případě potřeby vytápěny. Chaty se společným sociálním zařízením - kapacita 30 lůžek. V chatkách jsou patrové postele. Sociální uzel je v hotelu, přístupný vlastním vchodem. V případě potřeby jsou chatičky vytápěny. Hotelové pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové a disponují vlastním sociálním zařízením (wc, sprchový kout) a TV. Pokoje se nachází v prvním a druhém patře hotelu a jsou dostupné po schodišti. Některé pokoje diponují balkónem.
Služby: Hotel disponuje restaurací se dvěmi samostatnými jídelnami pro 100 lidí a terasou s pergolou pro 80 lidí. Solná jeskyně, Finská sauna, Masáže, Venkovní bazén, Půjčovna loděk. V bezprostřední blízkosti hotelu se také nachází přehrada, která je ideálním místem pro rybaření, vyjížďky na loďkách, koupání, či jen k procházkám přírodou. VYBAVENOST HOTELOVÉHO AREÁLU: víceúčelové antukové hřiště, ruské kuželky, houpačky pro děti, táborové ohniště, možnost vyjíždět na koni, v těsné blízkosti hotelu se nachází přehrada se štěrkovými plážemi a možností plavání, rybaření, v dosahu areálu se nachází otevřené koupaliště, krytý bazén, sauna, posilovna a tělocvična.
Rozložení pokojů: 2-5 lůž.pokoje,bungalovy
Kapacita: 140
Ceny ubytování
Hotel 2-5 lůž.pokoje,bungalovyLast Minute Cena 
Lyžařský výcvikos. / 6 dnů / plná penze / ZŠ II. Stupeň
 2300 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikos. / 6 dnů / plná penze / SŠ
 2700 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 1590 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 1690 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 1850 Kč
Objednat
Střední školy a soustředěníosoba / 5 dnů / 4 x denně strava / SŠ a soustředění
 2140 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / ZŠ II. stupeň
 500 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / SŠ a soustředění
 580 Kč
Objednat
Letní táborosoba / 8 dnů / 5 x denně strava / děti od 6 - 11 let
 3150 Kč
Objednat
Letní táborosoba / 8 dnů / 5 x denně strava / děti od 11 - 16 let
 3150 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 1000,-Kč pro LV na 20 platících.
Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 300,- Kč pro ŠV.
Na 10 platících 1 pedagog zdarma pro letní tábor.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska