Hotel Beskydy 5721 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

3376 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Popis: Hotel se nachází v Písku u Jablunkova v malebném prostředí Těšínských Beskyd. Je to ideální místo pro zorganizování pobytu pro děti.
Okolí: Svou polohou umožňuje navštívit chatu Gírovou, Trojmezí či chatu Studeničné. Kromě mnoha turistických stezek v okolí najdete také cyklostezky. Po pěší túře si můžete odpočinout ve venkovním bazénu nebo se věnovat jiné sportovní aktivitě, např.: volejbalu, tenisu, stolnímu tenisu, či bowlingu. Okolí hotelu také skýtá mnohé možnosti jak naložit s volným časem. Lesy kolem jsou ideální pro uspořádání orientačních běhů, různých bobříků či jiných her.
Popis zima: Hotel nabízí ideální podmínky pro výcvik při lyžařských kurzech. Svah se nachází přímo u hotelu, v zimě je uměle zasněžován a k Vaším radovánkám slouží 2 vleky. Povrch je denně upravován rolbou. Večerní lyžování.
Ubytování: Hotel nabízí celoroční ubytování při kapacitě 170 lůžek v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou rozmístěny ve třech budovách - Hotel (pokoje 2-3 lůžka, WC + rohová vana nebo sprchovací kout, TV, telefon, minilednice, kapacita 20 lůžek), - Penzion (2-4 lůžka, WC + sprchovací kout, kapacita 47 lůžek), Ubytovna (4 lůžka ve dvou patrech, společné WC + sprchovací kout společný pro dva pokoje, kapacita 47 lůžek) + ve dvanácti samostatných čtyř až pětilůžkových, vytápěných chatkách, vybavených toaletou se sprchou.
Služby: K příjemnému pobytu Vám je k dispozici ubytování pro méně i více náročné hosty, restaurace s domácí kuchyní, vinárna, školící místnost, klubovna, bowling, bazén, sauna, whirlpool, tenisový a volejbalový kurt, lyžařský vlek. V Hotelu panuje rodinná atmosféra tvořená personálem, který Vám vyjde ve všem maximálně vstříc. Kulturní místnost s TV a DVD přehrávačem, možnost zapůjčení dataprojektoru a plátna. Zdarma 1x táborák – k dispozici dřevo, špekáčky, hořčice, chléb. Pro každé dítě překvapení při příjezdu. Využití venkovního bazénu - neomezeně. Využití stolního tenisu a kurtů na volejbal a tenis (dle dohody, nutná rezervace časů). Bowling 2 x 1 hodina (nutná rezervace).
Kapacita: 170
cena od 2260 Kč / osoba / 5 dnů.
Ceny ubytování
Hotel Last Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 2 260 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I.st.
 2 260 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II.st.
 2 660 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředění
 2 660 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikos. / 6 dnů / plná penze / ZŠ II. stupeň
 2 950 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikos. / 6 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředení
 2 950 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 300,-Kč pro ŠV.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 1000,-Kč pro LV.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska