Penzion Máchovo jezero 5604 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

2654 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Okolí: Pro svou polohu, malebné lesnaté okolí a bohatou historií Máchova kraje se stalo cílem nejen milovníků přírody, vody, koupání a sportu, ale i milovníků historických a kulturních památek. Máchovo jezero je největší plochou Máchova kraje s četnými písčitými plážemi. V okolí je možnost plavby po jezeře parníkem, nedaleko se nachází hrad Bezděz, Houska, hrad Kokořín, Skalní hrad Jestřebí, Sloup s pískovcovými útvary se zříceninou hradu, v obcích Zákupy a Zahrádky je možné navštívit renesanční zámky. Území v okolí Máchova jezera je přímo předurčeno k vyjížďkám na kole. Jedná se o mírně kopcovitý terén s hlubokými lesy, protkanou celou sítí cest stezek a málo frekventovaných silniček. Za zmínku také stojí sklářské město Nový Bor.
Popis: Příjemný penzion, ležící v CHKO Kokořínsko v obci Nedamov nedaleko městečka Dubá, nabízí služby pro školní skupiny, které se tam každým rokem rádi opět vracejí. Tipy na výlety v okolí: Máchovo jezero - lodní doprava, muzeum čtyřlístku, hrady: Bezděz, Kokořín, Houska, Starý Berštejn, Helfenburk. Možnost zajištění výletů - jízdy na koních, ukázka ptačích dravců v areálu Černého Mlýna, Observatoř a telemetrická stanice Panská Ves.
Ubytování: Kapacita ubytování je 32 osob v devíti pokojích. Sociální zařízení je společné, je nově zrekonstruované a dostatečně velké pro všechny ubytované. Velikosti pokojů: 1 x 2lůžkový pokoj, 6 x 3lůžkový pokoj, 3 x 4 lůžkový pokoj. Ubytovaní mají k dispozici lednici a rychlovarnou konvici, dětský koutek, společenskou místnost, televizi se satelitním přijímačem a wi-fi připojení. Dále je k dispozici venkovní terasa - venkovní krb, posezení pod slunečníky nebo pod velkou pergolou.
Služby: V areálu je k dispozici fotbalové a volejbalové hřiště, basketbalový koš, trampolína, dětské hřiště s pískovištěm, stůl na stolní tenis, ohniště. Při nepříznivém počasí pro hry je k dispozici venkovní pergola. Blízké lesy plné turistických značek pro pěší výlety, v okolí cyklotrasy, koupaliště se nachází 100 metr od mlýna. Doplňkové služby zdarma: uspořádání dětské diskotéky, celopobytová soutěž, v případě zájmu stezka odvahy, v případě nutnosti k dispozici pračka.
Kapacita: 32
cena od 1840 Kč / osoba / 5 dnů.
Ceny ubytování
Penzion Last Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / ZŠ II. stupeň do 15 let
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 300,-Kč pro ŠV.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska