Hotel Máchovo jezero 5606 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

12492 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Okolí: Máchův kraj je vyhledávanou rekreační oblastí s nádhernou přírodou, s mnoha hrady a zámky v okolí a řadou možností pro aktivní pobyt. Srdcem je Máchovo jezero obklopené rozsháhlými lesy s turistickým centrem Doksy. Rozsáhlý prostor Máchova kraje sousedí s atraktivními turistickými oblastmi Kokořínsko, Český ráj, Lužické hory, České středohoří a nabízí tak rozsáhlé možnosti pro turistiku i cykloturistiku.
Popis: Hotel je umístěn v lese na jižním okraji Doks. Areál je ideálním místem pro skupinové pobyty, sportovní soustředění, zájmové kurzy, školní výlety a školy v přírodě.
Ubytování: Ubytování v pokojích: Typ A: 3 lůžka, křeslo, police, TV s digitálním příjmem a s možností přehrávat filmy přes připojení USB, předsíň s vestavěnou skříní a policemi, věšákem a zrcadlem, sociální zařízení. Výhled je do arálu na bazén. Typ B: 3 lůžka, skříň, stůl, židle. Výhled je do arálu nebo do lesa. Apartmán-kapacita 8 lůžek, vlastní sociální zařízení, TV.
Služby: K dispozici venkovní bazén s maximální hloubkou 1.5 m a opalovací palubou a možností pronájmu plážových lehátek, víceúčelové hřiště pro míčové hry, vhodné pro volejbal, nohejbal, tenis, basketbal, florbal. Také cyklisté jsou vítáni. V areálu se dále nachází venkovní stoly pro stolní tenis, ohniště a udírna. Dvě jídelny mají kapacitu 80 osob. Je zde TV s digitálním příjmem, s připojením na internetu (Samsung SMART TV) a možností přehrávat filmy z datových úložišť přes USB. K dispozici je pool billiard, stolní fotbal, šipky a společenské hry. Můžete se tu zdarma připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Parkování je možné uvnitř areálu. Chatky: 4-lůžkové, bez paland, mají malou terasou s možností posezení. Sociální zařízení je společné v areálu (do 40ti metrů).
Rozložení pokojů: 3-lůžkové pokoje, apartmá, chatky
Kapacita: 100
Ceny ubytování
Hotel 3-lůžkové pokoje, apartmá, chatkyLast Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Střední školy a soustředěníosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 300,-Kč pro ŠV.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska