Areál je situován na břehu Poselského rybníka v Doksech s nádherným výhledem na hrad Bezděz.
Okolí:
Máchovo jezero, ideální pro cykloturistiku (mnoho lesních cyklostezek), ranně gotický hrad Bezděz, hrad Houska 11 km, hrad Kokořín 22 km, zámek v Zákupech 16 km, muzeum v České lípě 22 km, muzeum K.H.Máchy v Doksech, Nový Bor sklářské muzeum.
Poloha:
Doksy - Máchovo jezero
Ubytování:
Areál je rozdělen na dvě části. A1 tvoří pět budov (celkový počet lůžek v pokojích: 65 , 11 x 4, 4 x 5, a 1 jednolůžkový pokoj) a 22 chatiček. Celkově lze ubytovat cca 120 osob. V každé budově je sociální zařízení a kuchyňka pro hosty. A2 tvoří hlavní budova rozdělená na dvě ubytovací části, v první části budovy lze ubytovat 84 osob (22 pokojů, 8 bezbariérových) a v druhé dalších 42, a 12 chatek (10 menších a 2 větší).
Služby:
Dvě dětské herny s PC a TV s DVD,tělocvična,učebnu,Klubovnu,biliár,dětské hřiště,trampolínu,volejbalové a fotbalové hřiště,koše na basketbal,ping-pongové stoly-vnitřní i vnější,venkovní terasu,ohniště na grilování,v blízkosti pláže Poselského rybníka,půjčovna společenských her a sportovních potřeb,půjčovna kol,úschovna kol.