Hotel Orlické hory 5712 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

3045 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Okolí: V zimě sjezdové lyžování přímo u hotelu (více ZDE) , turistika na běžkách, možnost půjčení veškerého vybaveně, v létě tenis, jsou zde vlastní tenisové kurty (pro naše hotelové hosty zdarma), turistika, horská kola, jízda na koních a lanový park a s adventure půjčovnou atd.
Popis: Areál je položen v údolí mezi horou Šerlich a Sedloňovský vrch v centrálním masívu Orlických hor, jimž dominuje Velká Deštná 1115 m. Je situován v horské přírodní rezervaci v severovýchodních Čechách v nadmořské výšce 936m. Hotel je v zimě přirozeným centrem běžkařů a v létě vyznavačů horských kol a turistů. Romantická poloha a lesní údolí s dobrým silničním spojením do obce Deštné i na hřebeny Orlických hor poskytuje možnosti jak tiché izolace, tak kontaktu s dalšími horskými středisky v okolí.
Popis zima: Sjezdové lyžování přímo u hotelu. Jedinečnost oblasti, kde se vlek a sjezdovka nachází, spočívá v nejdéle trvající sněhové pokrývce v Deštném. V jarním období mnohdy jediné místo vhodné pro kvalitní lyžování nejen v Deštném, ale i v celých Orlických horách.
Ubytování: Areál se skládá ze dvou samostatných objektů: Hotel s restaurací, letní zahrádkou a 70 lůžky ubytování, které jsou rozděleny do několika kategorií od apartmá po pokoje bez příslušenství s možností využití sprch a wc na chodbách hotelu, saunou, klubovnou a samostatným salonkem pro 25 osob. Chata, která je součástí areálu, zde je k dispozici 9 dvoulůžkových pokojů s koupelnou a WC vždy pro dvojici pokojů, možné spojit v apartment, 2 apartmenty (3+1) s koupelnou a WC, klubovna, TV v klubovně, stravování a ostatní služby v hotelu.
Služby: Hotel s restaurací pro více jak 100 hostů, barem, letní zahrádkou, sauna, klubovna a samostatný salonek pro 25 osob, tenisový kurt.
Kapacita: 88
Ceny ubytování
Hotel Last Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba/ 5 dnů / 3x denně strava/ SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska