Penzion Třebušín Střední Čechy (Praha) 5744 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

3202 shlédnutí
POPIS
Popis: Penzion - farma se nachází v krásné krajině CHKO České středohoří. Hlavně děti, ale nejen ony, ocení každodenní styk se zvířaty na farmě. Možnost vidět, jak se ošetřují, jak se s nimi zachází a jak se chovají. Mohou se seznámit nejen s koňmi, ale i s ovečkami, kozou, prasátkem, králíkem a samozřejmě zde naleznou psy a kočky.
Okolí: Umístění penzionu umožňuje hned několik možností pěších výletů. Pro úplně malé děti je to kopec Kalich a blízká obec Třebušín. Pro větší je to skanzen Zubrnice s vlakovým muzeem a zámek v Ploskovicích.Pro delší výlety je možné využít hromadnou dopravu z Třebušína a možné trasy Litoměřice a Úštěk.
Poloha: Penzion se specializuje na agroturistiku, převážně spojenou s jízdou na koni.Farma se nachází v krásné krajině CHKO České středohoří, které je díky svému vulkanickému původu unikátní ve střední Evropě, patří svou rozmanitostí rostlin a živočichů k nejbohatším v České republice.
Ubytování: Penzion nabízí kapacitu 35 lůžek v 3 - 5 lůžkových pokojích. Kromě dvou pokojů, mají všechny pokoje své sociální zařízení.
Služby: V přízemí se nachází velká jídelna, která slouží také jako klubovna. K dispozici je i druhá klubovna pro hry a volný čas. Penzion je umístěn na samotě obklopen loukami a lesy. K dispozici je venkovní bazén, prolézačky, pingpongový stůl, trampolína, skluzavky, pískoviště, travnaté hřiště se sítí na volejbal a ohniště pro pořádání táboráků. Možnost půjčení pomůcek pro venkovní hry (míče, létající talíře apod.) zdarma. Po dohodě je možné pro děti zorganizovat svezení na ponících zdarma.
Stravování: Strava je podávána 5 x denně: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a po dohodě i druhá večeře. Pitný režim je zajištěn celodenně ve formě čaje a šťávy.
Kapacita: 35
Naši klienti hodnotí pobyt ŠvP na 1 *, Nová tělocvična-klubovna 40m2 - k dispozici od dubna 2019!
Ceny ubytování
Penzion Třebušín Last Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Letní táborosoba / 8 dnů / 5 x denně strava / děti od 6 - 15 let
 0 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 300,-Kč pro ŠV.
Na 10 platících 1 pedagog zdarma pro letní tábor

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska