Hotel Šumava 5585 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

Mapa se nahrává...
23452 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Popis: Hotel je na louce u lesa na kopci Belveder asi 800 metrů od Železné Rudy.
Okolí: V létě je zde řada značených turistických tras jak pro pěší, tak pro cyklisty. Šumavská jezera, Klatovy a Sušice, hrad Klenová, Železná Ruda, Čertovo jezero. Asi 100 metrů od hotelu vedou upravené lyžařské běžecké tratě, významné turistické cesty a četné cyklostezky. Hotel má navíc strategicky výhodnou polohu pro výlety po rozmanitých místech Šumavy.
Poznamka: Tip na výlet: Sklárna v Mauth - zajistíme autobusovou dopravu! Objevte fascinující svět skla! Návštěva umělecké sklárny bude zážitkem pro malé i velké návštěvníky. Z bezprostřední blízkosti můžete pozorovat, jak ze žhavé skleněné hmoty vznikají umělecká díla. Seznámíte se s technikami výroby skla a budete si moci sami vyfouknout skleněnou kuličku a po vychladnutí si ji odnést domů. Součástí sklárny je i dětský koutek a příjemná kavárna, kde můžete posedět a přitom sledovat práci sklářů. Sklárna organizuje speciální prohlídky pro dětské návštěvníky a školní skupiny. Prohlídky se konají v německém i českém jazyce.
Popis zima: Nedaleko se nachází lyžařský areál Belveder a přímo u hotelu končí tři sjezdovky. Asi 100 metrů od hotelu vedou upravené lyžařské běžecké tratě, významné turistické cesty a četné cyklostezky. Hotel má navíc strategicky výhodnou polohu pro výlety po rozman
Poloha: Železná Ruda
Ubytování: Celková kapacita hotelu je 120 míst a vybrat si můžete pokoj se třemi nebo čtyřmi lůžky. Všechny pokoje jsou čisté, světlé, vybavené novým nábytkem a především vlastním příslušenstvím - WC a sprchovým koutem. Za poplatek je možné na pokoj zapůjčit i televizi. Jeden bezbariérový pokoj s vlastním WC a sprchovým koutem.
Služby: Kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. Využít můžete také letní terasu a ohniště s grilem, rozsáhlé horské louky v okolí, které patří k hotelu. Televizní místnost v prvním patře hotelu, kulečník, stolní tenis a stolní fotbal v hotelové restauraci, wellness, pivovar.
Rozložení pokojů: 3-4 lůžkové pokoje
Kapacita: 120
Ceny ubytování
Hotel 3-4 lůžkové pokojeLast Minute Cena 
Lyžařský výcvikos. / 6 dnů / plná penze / ZŠ II. stupeň
 2 990 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikos. / 6 dnů / plná penze / SŠ
 3 190 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 1 610 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 1 660 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 1 710 Kč
Objednat
SŠ a soustředěníosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředění
 1 770 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 1000,-Kč pro LV.
Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 300,-Kč pro ŠV.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska