Hotel Šumava 5719 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

3407 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Popis: Hotel se nachází v překrásném horském prostředí Národního parku Šumava v obci Špičák 2 km od Železné Rudy v nadmořské výšce 750 m.
Okolí: Hotel je výchozím místem pro pěší letní turistiku, cykloturistiku i pro zimní výlety na běžkách na nedaleké Čertovo jezero, Černé jezero, Prášilské jezero i jezero Laka, pro pohodlné vyvezení sedačkovou lanovkou na Špičák (1202 m n.m.) a Pancíř (1214 m n.m.). Stejně jako vyhlídky z vrcholů nelze opomenout i výlet na nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž.
Popis zima: V zimním období nabízí Železná Ruda vynikající lyžování - 25 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti, 29 vleků, snowparky. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány, pravidelně strojově udržované, takže si na své přijdou jak začátečníci tak i nároční lyžaři. Největší sjezdařský areál na Šumavě – Špičák nabízí 8,4 km sjezdovek a čtyřsedačkovou lanovku s nástupním kobercem. Od hotelu je vzdálen pouze 1,5 km. Pro rodiny s dětmi jsou vhodné sjezdovky vzdálené cca 350 m od hotelu. Lyžovat nemusíte jenom v Čechách! Na 12 km vzdáleném Velkém Javoru v Německu je rozsáhlý lyžařský areál s kabinkovou i sedačkovou lanovkou, večerním lyžováním a bobovou dráhou.
Ubytování: Hotel nabízí celkem 22 pokojů dvoulůžkových až čtyřlůžkových. Základním vybavením pokojů je vlastní sociální zařízení, sprchový kout, TV. Pokoje jsou prostorné s dostatkem úložných prostorů. Několik pokojů je s balkónem. Celková kapacita hotelu je až 70 osob.
Služby: Hotel disponuje krytým vyhřívaným 12 m dlouhým plaveckým bazénem, který je hotelovým hostům k dispozici zdarma po celý den. Zdarma také můžete: zahrát si stolní fotbal nebo stolní tenis, uschovat kola, lyže, kočárky, připojit se na Internet přes WIFI, yužít dětské herny. Za poplatek: venkovní tenisový kurt s umělým povrchem, sauna, školící místnost.
Rozložení pokojů: 2-4 lůžkové pokoje
Kapacita: 74
Cena platí při minimálne 40 platících a minimálním pobytu na 6 dnů!
Ceny ubytování
Hotel 2-4 lůžkové pokojeLast Minute Cena 
 0 Kč
Objednat
Školy v přírodě osoba / 6 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 0 Kč
Objednat
Školy v přírodě osoba / 6 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v přírodě osoba / 6 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v přírodě osoba / 6 dnů / 5 x denně strava / střední škola
 0 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 1000,-Kč pro Lv.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska