Rekreační středisko Vysočina 5547 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

21185 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Popis: Nově zrekonstruované rekreační zařízení nabízí velkou kapacitu pro školy a školky v přírodě. Nachází se v nádherném prostředí Českomoravské vysočiny na rozhraní chráněných krajinných oblastí Železných hor a Žďárských vrchů mezi obcemi Ždírec nad Doubravou a Trhová Kamenice. Nachází se na hranici Pardubického a Jihlavského kraje v krásném a klidném prostředí Českomoravské vysočiny u rybníka Dlouhý. Objekt je obklopen lesy a loukami, které vybízí k procházkám a různě volným aktivitám. Najdete zde úžasný klid na odpočinek, relaxaci a sportovní vyžití pro děti i dospělé.
Okolí: Okolní krajina vybízí k pěší turistice-najdete zde Skanzen Veselý kopec nebo rozhlednu Zubří a jiné. V okolí najdete: Skanzen – Veselý Kopec, Venkovní koupaliště Chrudim, Přehrada Seč, Krytý bazén Hlinsko, Zimní stadión Hlinsko, Sportovní areál Hlinsko, Sjezdovka Hlinsko, Muzeum Karla Havlíčka Borovského, Cyklotrasa: Radostín – „Pylská přehrada“ Žďár nad S., Cyklotrasa 5127: 52 km dlouhá, z Radostína do Golčova Jeníkova (horní tok Doubravky).
Ubytování: Kapacita celého areálu v letní sezoně je až 180 lůžek a to v hlavní budově, vedlejší budově, chatičkách a srubech. Kapacita v zimní sezoně je omezená na 85 lůžek a to v hlavní a vedlejší budově. V hlavní budově jsou hezké standardní pokoje bez sociálního zařízení, které jsou společné – dámské a pánské a nachází se na chodbě a jsou velmi pěkné a nadstandardní (9 pokojů- kapacita 19 lůžek + 8 přistýlek). Pak jsou zde apartmány a pokoje se sociálním zařízením, které jsou na vysoké úrovni. (8 pokojů- kapacita 24 lůžek + 5 přistýlek). Vedlejší budova má 5 třílůžkových, 2 čtyřlůžkové a 2 pětilůžkové pokoje. Sociální zařízení je na chodbě, dámské i pánské koupelny mají 2 sprchy, 2 záchody a 2 umyvadla. Dále 2x 8-lůžková velká chatka a 17 malých 4-5 lůžkových chatiček. Žádná z nich není vytápěna. Sprchy a WC se nacházejí na konci hlavní budovy. Chatky mají jen základní vybavení, do všech je však zavedena elektrická energie.
Služby: V celém areálu je k dispozici dostačující počet učeben jak pro malé i velké skupiny. Malá učebna v hlavní budově (15-25), velká učebna v hlavní budově (55-70), možno být i v jídelně (80-130), učebna ve vedlejší budově (25-35) a další 2 místnosti které lze využít jako společenské místností. K dispozici hřiště pro různé míčové hry – nohejbal, volejbal a fotbal, a dále dětské hřiště a pískoviště. Travnaté a lesní prostory můžete využít na různé dětské hry a místnost s pingpongovým stolem pro zábavu či sportovní turnaje. Zdarma kulečník. V letních měsících se můžete projet na lodičkách a šlapadle po rybníku ze kterého je krásný výhled na celý areál. Pro večerní chvíle vám můžeme nabídnout posezení u táboráku.
Rozložení pokojů: 2-4 lůž.pokoje; 4,8 lůž. chatky, apartmány
Kapacita: 180
cena od 1940 Kč / osoba / 5 dnů. Ubytování v chatkách levnější o 360 Kč / osoba / 5 dnů. Školní výlet v chatkách levnější o 90 Kč / osoba / noc.
Ceny ubytování
Rekreační středisko 2-4 lůž.pokoje; 4,8 lůž. chatky, apartmányLast Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Střední školy a soustředěníosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / ZŠ II. stupeň
 0 Kč
Objednat
Školní výletyosoba / noc / polopenze / SŠ a soustředění
 0 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.
Na 20 platících 1 pedagog zdarma a odměna 300,-Kč pro ŠV.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska