Dolní Morava Jeseníky 5711 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

1122 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Poloha: Horský Wellness hotel nabízí komfortní ubytování na Dolní Moravě uprostřed panenské přírody pohoří Králického Sněžníku.
Ubytování: Pokoje jsou 2 - 3 lužkové, nebo apartmány /vždycky 2 pokoje/. Většina pokojů má také balkon a všechny pokoje mají úchvatný výhled do okolí. V každém pokoji najdete také další nezbytnosti, jako je fén, minibar, šatní skříň, psací stůl, trezor a telefon. V koupelnách pokojíku je sprcha nebo koupelna s vanou.
Služby: Bohatá nabídka relaxačních a regeneračních programů speciálně pro děti – dětské wellness a spa, suchou zónu pro nejmenší děti s hračkami v prostoru wellness i stavebnice mostu do hotelového bazénu. Hotelová dětská herna s velikými prosklenými stěnami a výhledem na okolní lesy, prostornou terasou a venkovním hřištěm je opravdovým dětským rájem za každého počasí. Dětské venkovní hřiště - houpačky, pískoviště, provazová lezecká koule i skluzavka dlouhá 13 metrů. - Poskytujeme plavecké a výukové pomůcky na plavání. - Umožňujeme dětské saunování. - Hojně využívané je i naše brouzdaliště pro děti.
Kapacita: 100
Bohatá nabídka relaxačních a regeneračních programů speciálně pro děti – dětské wellness a spa, suchou zónu pro nejmenší děti s hračkami v prostoru wellness i stavebnice mostu do hotelového bazénu. - Poskytujeme plavecké a výukové pomůcky na plavání. - Umožňujeme dětské saunování. - Hojně využívané je i naše brouzdaliště pro děti.
Ceny ubytování
Dolní Morava Last Minute Cena 

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska